Zažijte u nás svou
Vysněnou svatbu

Svatební den je pro každého člověka jedinečným dnem v jeho životě. Při takové události chceme, aby vše dopadlo tak, jak si již dlouhou dobu před svatbou plánujeme. Při organizaci svatebního veselí Vám dáme k dispozici svatebního koordinátora, který s Vámi zajistí naprosto bezproblémový průběh celé Vaší svatby, a to od oběda po večerní raut, zábavu a ubytování hostů. 

Cílem Hotelu Lidový dům je zajistit co nejpříjemnější atmosféru při svatební hostině. Náš milý, vstřícný a zkušený personál splní rád vaše přání a požadavky ke spokojenosti svatebních hostů a novomanželů. V případě zájmu poradíme i s vhodných výběrem místa k obřadu v nejbližším okolí, zajistíme fotografa, zkrátka se pokusíme splnit každé Vaše přání.

Dokonalá
Svatební hostina

Novomanželé poprvé usednou ve svazku manželském se svou rodinou a přáteli, a proto je důležité, aby celá hostina probíhala bez komplikací. Nezáleží na tom, jestli chystáte obřad přímo v Řevnicích nebo plánujete svatbu v okolí. S maximální péčí Vám připravíme svatební tabuli a zajistíme organizací celé hostiny včetně výzdoby stolu a dekorace prostor.

Pro svatební hostinu máme k dispozici nově zrekonstruovanou Vinárnu, která má kapacitu 24 míst u slavnostní tabule a nabízí ideální prostředí pro tuto důležitou událost. S vinárnou je funkčně propojen multifunkční sál, který lze ideálně využít jako taneční parket, který bude vhodný nejen pro první tanec novomanželů, ale i pro bujaré oslavy v pozdních večerních hodinách. Součástí vinárny je také samostatný bar, který po celou dobu svatby zajistí, aby nebyla nouze o nápoje. Větší svatby je možné organizovat přímo v sále, kam se vejde až 100 osob ke slavnostní tabuli.

Svatební menu

Můžete si vybrat ze široké nabídky pokrmů, které restaurace Hotelu Lidový dům nabízí. Záleží pouze na vás, jaký si zvolíte předkrm, polévku, hlavní chod či dezert. Samozřejmostí je pestrý raut, ze kterého mohou všichni ochutnávat dle libosti, který je oblíbený především pro večerní pohoštění. K dispozici je rovněž venkovní gril s příjemným posezením a širokou nabídkou grilovaných specialit.

Naprostou samozřejmostí je dodání svatebního dortu dle Vašeho přání, svatebních koláčků, příprava výslužky, zkrátka všeho, co k pořádné veselce patří.


Originální svatební nápady

Vzhledem k našim několikaletým zkušenostem s pořádáním svateb velmi dobře víme, jak takovou skvělou svatbu připravit. Společně s naším svatebním koordinátorem naplánujete skvělý program celé svatby tak, aby se všichni Vaši hosté po celou dobu skvěle bavili.

Pro sportovně založené svatebčany lze například připravit zábavný svatební tenisový turnaj či zajistit speciální program pro děti (klauny, malování na obličej)


Ubytování svatebčanů

Po náročném dni je možné svatebčany ubytovat v našem hotelu. K dispozici jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkové pokoje se standardním vybavením. Celková kapacita je 42 lůžek.

Samozřejmostí je novomanželské apartmá s překvapením pro novomanžele.