PŘIJEĎTĚ SI K NÁM DOPŘÁT
SPORT I ODPOČINEK

Hotel Lidový dům je moderní sportovní hotel nabízející svým klientům bohaté sportovní vyžití jak ve vlastním areálu, tak v členitém okolí. Nachází se necelých 30 minut jízdy z centra Prahy v rekreační oblasti řeky Berounky. Místo jak stvořené pro cykloturistiku a návštěvy blízkých zajímavostí, jako např. Karlštejna či Koněpruských jeskyní, ale samozřejmě díky vynikajícímu vlakovému spojení též Prahy.

Ubytování a gastronomie

K dispozici je příjemné ubytování ve 12 pokojích a apartmá. Celková kapacita je 36 lůžek. V přízemí hotelu se nachází restaurace, kde se podávají snídaně a v případě zájmu je možné zajistit i kompletní stravování a dále vinárna pro slavnostní příležitosti či příjemné večerní posezení. V letních měsících je samozřejmostí možnost venkovního posezení s nabídkou grilovaných specialit.

Široká nabídka služeb

U hotelu jsou nově vybudované 3 tenisové kurty s kvalitním povrchem Classic Clay, v zimě kryté nafukovací halou.
Multifunkční sál v přízemí hotelu nabízí celoročně svým klientům pořádání kulturních akcí, plesů, ale i možnost sportovního vyžití – zejména halové sporty a širokou nabídku cvičení.
Hotel je připraven poskytnout kompletní servis při organizaci svatby, rodinné oslavy, firemní akce, můžete si zde užít sportovní pobyt či romantický, relaxační víkend.

JÍŽ OD 500Kč / NOCKLASICKÉ POKOJE

Možnost ubytování v klasických jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích.

  • LCD TV
  • WIFI zdarma
  • vlastní koupelna se sprchovým koutem
  • možnost zapůjčení fénu a žehličky
  • Parkování u hotelu zdarma

CENÍK

KLASICKÉ POKOJE

Jednolůžkový standard 500 Kč
Dvoulůžkový standard 900 Kč
Třílůžkový standard 1350 Kč

APARTMÁNY

2+2 1500 Kč
2+3 1800 Kč
3+3 2000 Kč

Veškeré ceny jsou uvedené bez snídaně, kterou je možné objednat na míste v ceně 90Kč za osobu. Snídaně podáváme servírované či formou bufetu (dle počtu osob)

REZERVAČNÍ PODMÍNKY

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 3 dnů před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši. Hromadná rezervace (více pokojů na 1 noc) či rezervace více jak 2 pokojů na dobu delší než 2 noci je platná pouze při úhradě zálohy ve výši minimálně 25% do 10ti dnů od objednání na účet uvedený v Kontaktech. Bez úhrady zálohy není objednávka závazná.
Při rezervaci celého hotelu na 1-2 noci poskytujeme slevu 5% z celkové ceny za ubytování, při rezervaci celého hotelu na více než 3 noci poskytujeme slevu 10%.

Ceník ubytování je platný od 1.11.2016

JIŽ OD 1500Kč / NOCAPARTMÁNY

Máme pro Vás k dispozici i apartmány o velikostech 2+2, 2+3 a 3+3

  • LCD TV/SAT na každém pokoji
  • WIFI zdarma
  • společná koupelna pro apartmán
  • možnost zapůjčení fénu a žehličky
  • Parkování u hotelu zdarma

 

TIPY NA VÝLETZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ HOTELU